Flashowe Gry » Logiczne » Budowa drogi
8.7 / 10 - 1455

Budowa drogi

Rozbuduj się dzięki grom z serii Budowa drogi. Jednak gry nie są związane jedynie z budowaniem dróg. W niektórych musisz przyłączyć rurociąg, żeby uzyskać dopływ wody z jednej strony na drugą, a w innych – musisz bezpiecznie doprowadzić pociąg na stację!

Budowanie dróg wydaje się być prostym zadaniem, ale jeśli grasz w którąś z gier Flash Budowa Drogi, szybko się przekonasz, że nie zawsze jest to prawdą. Te gry stanowią spore wyzwanie i dadzą ci zajęcie na kilka godzin. Jeśli będziesz wystarczająco dobry, być może ustanowisz rekord w którejś z nich. Którąkolwiek grę wybierzesz, z pewnością będziesz się dobrze bawić budując drogi i pomagając wirtualnym ludziom w przemieszaniu się.
Chomik Harry 2 jest naprawdę zabawną wersją tego tematu. Gra podobna jest do tego, co znajdziesz w internetowych grach Flash Budowa Drogi, ale jeśli bohaterem jest chomik, to już wiesz, że będzie nieco inaczej. Musisz poprawnie ułożyć segmenty, aby chomik mógł przejść przez poziom. Ta gra daje mnóstwo dobrej zabawy. Dwie inne popularne gry wideo Budowa Drogi to Spin Mania oraz Liquid Measure. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, z pewnością przekonasz się, że projektowanie ścieżki czy drogi jest naprawdę zabawne. Gdy już się przekonasz, na czym polega budowanie, będziesz dążyć do jak najlepszego wyniku. Dzięki praktyce możesz trafić na tablicę z najwyższymi wynikami!