Flashowe Gry » Logiczne » Gry Bloxorz
8.3 / 10 - 5044

Gry Bloxorz

Mówisz Bloxorz? Tak, Bloxorz, w tej grze, aby przejść poziom, należy przetoczyć blok z jednej strony na drugą. Musisz być bardzo ostrożny w czasie wykonywania ruchu, ponieważ zawsze istnieje niebezpieczeństwo upadku!

BlocBloc
82%
Założenie gry Bloxorz jest proste. Jedyne co musisz zrobić, aby zaliczyć poziom to przesunąć klocek z jednej stron ekranu na drugą. Wydaje się bardzo proste, jednak musisz być bardzo ostrożny przy każdym ruchu, aby nie stracić punktów i nie zaczynać od początku. Im mniej ruchów wykonasz tym więcej dostaniesz punktów. Ile poziomów jesteś w stanie zaliczyć?

Mamy całkiem sporo gier w tej kategorii, ale oryginalny Bloxorz, jest najlepszą Flash grą online, do wypełnienia twojego wolnego czasu. Podobną grą jest Bloc, inaczej się nazywa, ale założenie jest to samo, porusza pojedynczym klockiem. Z pięcioma niesamowitymi poziomami,Nano Factory jest znakomitą grą, podobną do Bloxorz. Myślisz, że dasz radę przejść przez całą Nano Factory? Tak jak w pozostałych grach w tej kategorii, musisz przejść do końca wykonując jak najmniej ruchów. Im mniej ruchów wykonasz, tym więcej punktów zdobywasz. Ile ruchów potrzebujesz, aby zaliczyć poziom 4? Zagraj, aby się dowiedzieć.