Flashowe Gry » Logiczne » Przesuwanie bloków
8.4 / 10 - 149

Przesuwanie bloków

Te gry wymagają niezłego główkowania, żeby ukończyć je zwycięsko. Przesuwaj bloki i osiągnij wybrany cel. Każda gra charakteryzuje się innym wyglądem i stylem, więc upewnij się, że wypróbowałeś wszystkie!

Przesuwanie klocków jest łatwe, może być równie frustrująco trudne, albo zabawne. Wszystko zależy od twojej definicji dobrej zabawy. Dla niektórych gry Block Moving, są świetnym sposobem na spędzenie czasu i rozruszanie szarych komórek. Założenie jest proste, przestawiaj klocki, dopóki osiągniesz zamierzony cel i zaliczysz poziom. Problem polega tym, że zadanie robi się coraz trudniejsze na wyższych poziomach.
Stoneage Enigma, jest świetną grą z serii Block Moving. Musisz wcisnąć wszystkie kamienie do czerwonego kwadratu. Wydaje się proste? Cóż, pierwsze kilka poziomów nie powinno sprawić ci większych trudności. Możesz mieć kłopoty próbują przebrnąć przez bardziej zaawansowane poziomy w tej grze. W każdym razie, jest to jedna z najlepszych dostępnych gier w swojej kategorii. Jeśli jednak nie poruszy ona twojej wyobraźni, spróbuj Silver Sphere lub Cover Orange 2 przy, których spędzisz długie godziny. Te łamigłówki i puzzle nie są, aż takie trudne, aczkolwiek mogą się takimi wydawać na początku. Jeśli jesteś wystarczająco dobry masz szansę, aby twoje imię pojawiło się na tablicy Block Moving z najlepszymi wynikami. Nie jest to wcale takie proste, bo gra wielu wyśmienitych graczy.
BlocBloc
82%
RlaxRlax
80%
ZebaZeba
79%