Flashowe Gry » Logiczne » Łączenie trzech przedmiotów » Gry Zuma
9 / 10 - 7404

Gry Zuma

Głównym celem w grze Zuma jest utworzenie sznurków w tym samym kolorze, z co najmniej trzema paciorkami koło siebie. Strzela się nimi w łańcuch główny. Im większy łańcuch, tym więcej zdobywasz punktów. Mamy tu mnóstwo wariantów tej gry z różnorodną tematyką i wieloma kolorami. Oryginalna wersja gry Zuma została wydana w 2003 r. przez PopCap Games, ale jak widać poniżej, istnieje także olbrzymia ilość darmowych wersji flash. Powodzenia!

HeruHeru
82%
Jeśli nie słyszałeś jeszcze o grach Zuma, zasady są w niej proste. Występują w niej sznury koralików. Twoim zadaniem jest zdobyć przynajmniej trzy koraliki z rzędu tego samego koloru poprzez uruchomienie innych, zawieszonych na większym łańcuchu. Wydaje się to skomplikowane, ale w rzeczywistości to świetna zabawa. Jeśli lubisz gry w strzelanie w bańki i baloniki, to spodoba ci się ta kategoria gier. W Fairy Town musisz połączyć perły . Sposób gry jest podobny do oryginalnej Zumy, ale nasza gra z wersji Flash dodaje jej świeżości. Jeśli jesteś fanem klasycznych gier w dopasowanie kolorów, ten rodzaj gier przypadnie ci do gustu.
VoozVooz
80%
BruBru
78%
Zwolennicy sportu powinni wybrać Sport Zuma. Nie ma w niej klejnotów ani koralików, ale są za to piłki z różnych dziedzin sportu. Ustawiając w kolejce trzy piłki z rzędu rozpoczynasz czyszczenie łańcucha. Gra ta zajmie ci dużo czasu na próbach dotarcia do końcowego etapu a właściwie rozwiązania go. W gry z naszej kolekcji oparte na grach Zuma, możesz grać kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota. Są dostępne za darmo co oznacza iż możesz grać w wiele z nich bez obawy że zapłacisz za to olbrzymie rachunki.
WraxWrax
78%