Flashowe Gry » Logiczne » Wskaż i Kliknij » Szukaj obrazków
8.8 / 10 - 2400

Szukaj obrazków

W tej kategorii znajdziesz niezliczona ilość gier związanych z szukaniem. Głównym celem gier jest wyszukanie na obrazku różnych rzeczy. Mogą to być na przykład liczby, litery albo jakiś wzór. Dzięki różnorodnej tematyce i wielu stopniom trudności, każda gra zachowuje swój własny charakter. Wypróbuj wszystkie i wybierz swoją ulubioną!

Dla ludzi skupiających się na detalach, którzy lubią gry o spokojnym przebiegu, dział "Szukaj obrazków" będzie idealnym zajęciem na wiele godzin. Posiadamy jedne z najlepszych tytułów w tej kategorii, a wszystkie za darmo. Czy będziesz w stanie znaleźć wszelkie różnice, albo odkryć ten maultki detal, który pozwoli ci zdobyć najwyższy wynik? Jedną z gier, które rekomendujemy, jest Mystery Case. W tym zagadkowym tytule musisz odkrywać kolejne wskazówki, co doprowadzi do rozwiązania sprawy zaginionej dziewczyny. Gra jest wymagająca, ale niezbyt trudna. Nie wszystkim uda się rozwikłać zagadkę, ale dzięki przydatnym podpowiedziom każdy dotrze do końca.
Kolejnym znakomitym tytułem jest The Scruffs Online. Tym razem musisz znaleźć przedmioty ukryte na obrazie. Zdjęcia mogą się wydawać zabałaganione, ale to właśnie dzięki temu takie gry są tak fajne. Czy uda ci się znaleźć wszystkie przedmioty w wyznaczonym czasie? W The Scruffs Online szukasz przedmiotów na różnych obrazach. Dostaniesz całą ich listę i musisz zdążyć przed upływem czasu. Ale nie martw się. Jeśli utkniesz, to możesz poprosić o podpowiedź, która na pewno pomoże ci odnaleźć wszystkie przedmioty na czas. Osobiście bardzo lubimy ten tytuł.