Flashowe Gry » Logiczne » Wskaż Drogę
8.6 / 10 - 253

Wskaż Drogę

Czy masz w sobie to coś, co sprawi, że będziesz przywódcą? Czy posiadasz siłę i charyzmę, żeby zaprowadzić swoich ludzi do celu? Sprawdź się tutaj, dzięki naszym wspaniałym grom z serii Wskaż Drogę!

Nasze łamigłówkowe gry Flash Wskaż Drogę to świetny sposób, aby sprawdzić swoje zdolności przywódcze. Czy masz to coś, co pozwoli ci przejść wszystkie poziomy którejkolwiek z tych gier? Jeśli lubisz gry typu Gridlock, sądzimy, że te spodobają ci się równie mocno. Nawet jeśli nigdy nie rozwiązywałeś tego typu łamigłówek, nie masz się czym przejmować. Opanowanie zasad i sterowania jest naprawdę proste.
Gdy już przejdziesz przez początkowe poziomy, będziesz musiał zacząć używać swojego mózgu. Te łamigłówki stają się naprawdę trudne na dalszych poziomach! W grze Goldburger To Go twoim zadaniem jest upewnić się, że hamburgery dotrą do głodnych klientów. W tym celu musisz złożyć części maszyny, która nimi kieruje. Gdy zrobisz to dobrze i ukończysz poziom, przechodzisz do kolejnego. Dwie kolejne wspaniałe gry Wskaż Drogę to Sky Madness i Saunavihta Yetis. Którąkolwiek z nich wybierzesz, jesteśmy przekonani, że uzależnisz się od tych fantastycznych łamigłówek. A co najważniejsze, są one darmowe i dostępne w sieci. To znaczy, że możesz wypróbować wszystkie tytuły z tej strony, aż znajdziesz ten, który najbardziej przypadnie ci do gustu.
FazeFaze
78%