Flashowe Gry » Logiczne » Aqua Energizer
8.3 / 10 - 2459

Aqua Energizer

Przepychaj kule przez kolejne poziomy, ale uważaj, żeby nie pogrzebać szansy na ich przejście. Aby ukończyć te gry, musisz wykazać się nie lada sprytem. Nie zawiedź nas!

Mamy mnóstwo gier typu Logiczne, ale gry Aqua Energizer, są wyjątkowe w naszej opinii. Założenie jest proste-popychasz małe kulki przez różne poziomy, coraz ostrożniej, jako, że jest to coraz trudniejsze i bardziej wciągające. Uwaga! Te łamigłówki nie są dla każdego, musisz być naprawdę sprytny, żeby ukończyć te gry, szczególnie trudniejsze poziomy. Myślisz,że dasz sobie radę?

Możesz zacząć od Jaskinia Skarbów, która jest bardzo prosta. Używasz klawiatury, żeby się poruszać i kopać podczas zbierania różnego rodzaju skarbów. Jeśli myślisz, że jest to łatwe to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Pierwsze kilka poziomów jest dosyć proste, ale trochę dalej, jest już bardziej ambitnie. Nie wszyscy będą w stanie ukończyć te gry. Jak myślisz dasz sobie radę? Gold Panic i Acno's Energizer, są kolejnym przykładem świetnych Flash Aqua Energizer gier, jakie posiadamy w naszej ofercie. Oczywiście we wszystkie możesz grać za darmo. Po co wydawać pieniądze na drogie gry komputerowe, jeśli wszystko czego potrzebujesz jest pod ręką i to za darmo. Masz czas, my mamy gry.