Flashowe Gry » Logiczne » Łączenie trzech przedmiotów » Kolory
9.4 / 10 - 6746

Kolory

Dopasuj kolory, a wygrasz tę grę, Jesteś sprytny, szybki i potrafisz błyskawicznie myśleć, zatem ta gra układanka jest właśnie dla Ciebie. Na przykład w grze Gold Strike musisz obmyśleć, jak pokonać drogę przez kopalnie podczas gorączki złota. Bądź czujny i baw się świetnie!

Gry Flash Kolory są dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach i, oczywiście, kolorach. Zebraliśmy wspaniałą kolekcję gier polegających do dopasowywaniu kolorów, w które możesz zagrać on-line gdy tylko znajdziesz wolną chwilę. Mamy coś dla wszystkich graczy, począwszy od skomplikowanych, aż po proste gry. Gry te będą cieszyły się szczególną popularnością wśród zwolenników Bejeweled albo Bubble Shooters, ponieważ są do nich bardzo podobne.
Na początek wypróbuj grę Gold Strike, której muzyka oraz bohater na długo zostaną w twojej pamięci. Pomijając muzykę, sama gra jest szybka i dynamiczna i z pewnością będzie stanowić dla ciebie wyzwanie. Gdy już opanujesz tę grę, możesz przejść do Kafelki Nieoczekiwanego albo 1001 Arabian Nights. Obydwie gry doskonale obrazują charakter tego typu gier wideo. Niezależnie od tego, którą grę Kolory wybierzesz, będziesz się dobrze bawić dobierając kolory i pnąc się na wyższe poziomy. Po kilku pierwszych etapach szybkość oraz poziom trudności wzrasta. Tylko najlepsi gracze będą w stanie dojść do końca i uzyskać najlepszy wynik.
RainRain
84%