Flashowe Gry » Logiczne » Kończąca się droga
7.8 / 10 - 205

Kończąca się droga

Choć może wydawać się, iż gry te zawierają dużo przemocy, w rzeczywistości jest gra typu łamigłówka, której zaletą jest to, iż nie będziesz się w niej nudził!

Gry Flash Kończąca się droga są bardzo popularne, gdyż są wymagające, zapewniają dobrą zabawę i nie są przesycone agresją, a zarazem wciąż są ekscytujące. Nawet prostsze gry tego typu są trudne w początkowych etapach. Gdy już dobrze opanujesz sterowanie i poruszanie się, będziesz mógł szybciej przechodzić całą grę.

W grze Birdys Rainy Day Skipathon musisz sprawić, że wszystkie czerwone platformy zawalą się. Musisz uważać, aby zrobić to w dobrej kolejności, aby ukończyć poziom i móc przejść do następnego. Ta gra wydaje się prosta, lecz z pewnością będziesz musiał pogłówkować nad trudniejszymi poziomami. Jeśli lubisz gry Flash Kończąca się droga, polubisz także i tą. Kolejnym faworytem w tej kategorii jest Groovy Game. Polega ona na zbieraniu kwiatów za dodatkowe punkty i pomoc. Celem jest wytworzenie bruzd w ziemi, aby skończyć poziom i przejść do następnego. Z każdym poziomem rośnie także poziom trudności gry. Czy potrafisz dojść do rundy finałowej? Bez względu na to, którą grę typu Kończąca się droga wybierzesz, jesteśmy przekonani, że oszalejesz na jej punkcie.