Flashowe Gry » Logiczne » Gry Labyrint
8.4 / 10 - 241

Gry Labyrint

Znajdź drogę do wyjścia przez labirynt. Po drodze będziesz musiał rozwiązać jakieś zadania albo pokonać wrogów, ale naprawdę będzie warto. Wszystkie gry z tej serii są obłędne!

Potrafisz wydostać się z labiryntu? Możesz się o tym przekonać dzięki naszej kolekcji gier Flash Labirynt. Większość z nich posiada zagadki, które musisz rozwiązać, by móc przejść dalej. To właśnie dzięki temu gry te zapewniają tak świetną zabawę. Są one idealne dla zwolenników zagadek i łamigłówek.
Jeśli szukasz prostej rozrywki, wypróbuj Adam I Ewa. Zasady tej gry są proste. Bardziej złożone są gry Ninja Painter 2 oraz Blobbing Around. Odbiegają one nieco od klasycznych gier Labirynt. Niezależnie od tego, którą grę wybierzesz, z pewnością będziesz się doskonale bawić, usiłując dotrzeć z punktu A do punktu B w możliwie krótkim czasie. Znalezienie najlepszej gry Flash Labirynt nie jest łatwe, ale my wyszukaliśmy dla ciebie najlepsze tytuły. Możesz zacząć od dowolnej gry, ale z pewnością będziesz chciał wypróbować więcej niż tylko jedną z nich. Przygotuj się na to, że niektóre z zagadek zajmą ci trochę czasu. Czy będziesz w stanie przejść przez labirynt?