Flashowe Gry » TV i Filmy » Gry Avatary
8.5 / 10 - 10082

Gry Avatary

Odkryj w sobie powietrznego wojownika. Przyłącz się do Aanga i jego przyjaciół aby pokonać wszystkich wrogów stojących wam na drodze. To niesamowite jak można naginać powietrze! W końcu opanujesz wszystkie elementy tej gry!

Gry komputerowe oonline z serii Avatar, są niezwykle popularne nie bez przyczyny. Zapewniają one mnóstwo zabawy i rozrywki za każdym razem, kiedy grasz. Jeśli jakaś seria ma więcej niż jedną grę, jest to znak jak bardzo popularna ta seria jest. Kreskówka Avatar, jest również bardzo popularna, jednak wydaje się, że ludzie naprawdę lubią kontrolować bohaterów gier komputerowych.

Avatar Arena jest oparta na podstawie Avatara: The Last Airbender. W grze musisz wkroczyć na arenę aby stoczyć walkę. Nie martw się, będziesz miał szansę, zdobyć lepsze uzbrojenie i broń. jeśli jesteś naprawdę dobry, możesz dotrzeć do rundy finałowej. Nie zamierzamy popsuć ci całej zabawy, więc musisz się przekonać grając. Nawet jeśli nie jesteś fanem kreskówek, te gry są świetną zabawą i mają mnóstwo przygód. Inne popularne gry w tej kategorii to Avatar Fortress Fight 2 i Avatar Fortress Fight. Gry te są doskonałym sposobem na spędzenie czasu i podziwianie bogatego i szczegółowego świata kreskówek. Najlepszą rzeczą jest to, że możesz grać w nasze Flasz Avatar gry bez opłat. Możesz grać i grać dopóki twoje imię pojawi się w końcu na tabeli wyników.