Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Gry Harry Potter
8.1 / 10 - 8056

Gry Harry Potter

Zawsze marzyłeś o tym, żeby poznać sekrety Hogwartu albo zagrać w Quidditch? Teraz już możesz. Pomóż Harry’emu uciec przed złymi Śmierciożercami lub znajdź doskonały ekwipunek dla Harry’ego i jego przyjaciół. Mnóstwo rzeczy do zrobienia, niezależnie od tego, czy należysz do Gryfonów czy do Ślizgonów.

Nasze darmowe gry Flash Harry Potter wciągną cię w środek przygody z serii książek i filmów. Różne gry uwzględniają różnych bohaterów i style rozgrywki, ale fani z pewnością znajdą na tej stronie coś, co im się spodoba. W grach pojawiają się dobrzy i źli czarodzieje, masa potworów i wiele więcej, aby uczynić z nich jak najlepszą zabawę. A co najlepsze, możesz grać w nie za darmo online.

Niektóre z nich – tak jak Magia Harry'ego Pottera to proste gry-przebieranki – ale inne, pozwolą ci wskoczyć do akcji. W grze Mapa Harry'ego musisz pomóc Harry'emy przy mapie. Nie chcemy zdradzać wiele z niespodzianek, jakie czają się w tych grach. Dla młodszych dzieci dobrym wyborem będzie Kolorowanie Harry'ego Pottera, gdyż jest prosta, ale przedstawia ich ulubionego czarodzieja. Znalezienie najlepszych gier Flash z Harry’m Potter’em w roli główniej nie wymaga rzucania zaklęcia wyszukiwania. Jeśli rozejrzysz się po tej stronie, znajdziesz wiele różnych gier opartych na popularnych książkach i filmach. Nawet jeśli jeszcze ich nie znasz, i tak sądzimy, że spodobają ci się niektóre tytuły, jakie dla ciebie przygotowaliśmy.