Flashowe Gry » TV i Filmy » A Stitch In Time
8.1 / 10 - 927

A Stitch In Time

Czy chciałbyś zwalczać przestępczość tak jak Kim Kolwiek? Jest to możliwe już tu i teraz. Przyłącz się do Kim i jej przyjaciół aby zniszczyć zło.

Do wszystkich fanów Kim Possible, wiedz, że nie jest niemożliwe, znaleźć znakomite darmowe Flash gry na podstawie popularnych kreskówek. Jeśli jesteś dorosłym fanem Kim Possible, bez obaw, w dalszym ciągu możesz korzystać z naszej kolekcji gier komputerowych.

Bycie nastoletnim policjantem, to nie łatwe zadanie. Uświadomisz to sobie bardzo szybko grając w niektóre nasze Flasz gry na podstawie Kim Possible. A może Ron Stoppable jest twoim ulubionym bohaterem? W niektórych grach możesz się w niego wcielić jeśli jesteś jego fanem. Znajdziesz tu mnóstwo podobnych czarnych charakterów: Monkey Fist, Duff Killigan, Señor Senior, Sr. a nawet Professor Dementor. Szew Na Czas 5 and Szew Na Czas 3 to dwie popularne gry w tej kolekcji, dla tych, którzy się śpieszą i chcą grać już. Obie pochodzą z serii Stitch in Time i z pewnością na długie godziny z łatwością, oczarują wszystkich fanów Kim Possible. Upewnij się, że grasz we wszystkie gry z jednej serii, jedna po drugiej. A kiedy skończysz, sprawdź resztę naszej kolekcji, jaką mamy dla fanów Kim Possible.