Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Atomówki
8.2 / 10 - 5578

Atomówki

Atomówki to trzy małe dziewczynki, które przed snem próbują ratować świat. Zostały stworzone przez profesora Atomusa, kiedy próbował zmieszać Związek X ze słodkościami i przyprawami. Atomówki chronią świat przed złymi osobnikami, jak na przykład przed małpą Jojo czy Księżniczką Chytruską. Wspomóż Bójkę, Bajkę i Brawurkę swoimi własnymi supermocami!

Jeśli jesteś fanem Atomówek, to jest to kategoria właśnie dla ciebie! Znaleźliśmy jedne z najlepszych gier o Atomówkach w sieci, a najlepsze jest to, że możecie w nie grać za darmo. Nawet jeśli nie jesteś fanem tych postaci, to same gry wciąż mogą ci się spodobać. Przykładem czegoś fajnego dla ludzi w każdym wieku jest Powerpuff Girls: Snapshot. Ustawiasz dziewczyny w dowolnych pozach i robisz im zdjęcie, które jest później użyte na okładce porannej gazety. Niektóre dziewczynki spędzą długie godziny przy tej grze!

Kolejną dobrą grą o Atomówkach jest Atak Puppybot. Bohaterki muszą latać wokół miasta i ratować szczeniaczki! Strzelając do przeciwników uwalniasz szczeniaczki, które następnie szybują na ziemię na spadochronach. Pamiętaj, żeby je zbierać zanim wylądują - w ten sposób zdobędziesz maksymalną liczbę punktów! Jeśli wolisz trochę akcji, wybierz Powerpuff Battle. W grze tej masz bardzo wiele opcji stawiając czoła przeciwnikom z kreskówki. Czy uda ci się zwyciężyć twoją ulubioną Atomówką?