Flashowe Gry » Akcja » Asteroids
8.6 / 10 - 2831

Asteroids

Gry te stworzono w oparciu o klasyczną grę Asteroids z 1979 r. stworzoną przez Atari. Cel gier jest dość jasny: należy zniszczyć asteroidy, które spadają w Twoim kierunku. Chociaż cel wydaje się prosty, jednak gry wcale takie nie są. Miłej zabawy z internetową wersją klasyka wszech czasów!

Nie musisz zdradzać nam swojego wieku, ale jeśli pamiętasz tą klasyczną grę komputerową na żetony Asteroids z 1979, to coś dla ciebie. Posiadamy szeroki wybór najlepszych gier Flash Asteroids. Najlepsze jest to, że nie musisz wrzucać żetonów w swój komputer, aby grac. Ta gra jest bardzo prosta a pomimo tego ciągle popularna, i zapewnia świetną rozrywkę, podczas gdy próbujesz dostać się na szczyt w tabeli wyników.
Jeśli jesteś w stanie dotrzeć na tabelę wyników gier Asteroids, możesz być z siebie dumny. Te gry są popularne wśród wszystkich grup wiekowych. Pozornie łatwe, gry wcale nie należą do najprostszych. Możesz poruszać się w dowolnym kierunku, ale kiedy asteroida rozpada się na małe kawałki, nie jest takie proste nadążyć ze wszystkim co się dzieje na ekranie. Jednak z naszymi Flash grami możesz zdobyć tyle doświadczenia ile potrzebujesz, Ponieważ grasz za darmo. Nieważne czy grasz jedną rundę, czy bombardujesz asteroidę i statek kosmiczny godzinami, nie musisz zawracać sobie głowy kosztami, co jest bardzo wygodne. Najpopularniejsze wersje tej gry to Bubble Tanks 2, Hover Phoenix i End Space.