Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Pong
8.5 / 10 - 800

Gry Pong

W klasycznej wersji gry Pong Twoim zadaniem jest utrzymanie piłki w grze. Używaj paletki, żeby zdenerwować przeciwnika i po prostu wygraj. Aby pokonać trudniejszych przeciwników, musisz mieć szybki refleks. Szykuj się na powrót do przeszłości i zagraj w gry Pong!

RongRong
77%
PingPing
74%
Pong jest jedną z najstarszych gier komputerowych, dlatego też poświęciliśmy jej wariacjom całą kategorię. Rozgrywka jest prosta - uderzasz w krążek paletką, która rusza się w tylko dwóch kierunkach. Proste, ale zapewnia super zabawę. Znakomitą grą typu pong jest Curveball. Ogólnie rzecz biorąc masz szansę zagrać w ponga w powyginanym świecie 3D. Jest to znakomita odmiana od klasycznej rozgrywki. Możesz zdobyć ekstra punkty jeśli uderzysz piłkę w odpowiednie miejsce.
Kolejnym znakomitym tytułem jest Pongnop. W tej wariacji dwóch przeciwników komputerowych po każdej stronie posiada swoje paletki i piłkę. Twoim zadaniem jest zatrzymanie piłeczek z obu stron na środku ekranu. Chociaż wciąż podobna do ponga, to dodaje nowy element do tej klasycznej rozgrywki. Jeśli poszukujesz czegoś ekstremalnego, to polecamy Pwong 2. Lepsza grafika, muzyka, efekty dźwiękowe oraz wiele więcej, a do tego w scenerii asteroid. Dla fanów oryginalnej gry, a także graczy, którzy nigdy nie słyszeli o pongu, będzie to znakomita i wciąż wymagająca gra.