Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Space Invaders
9.2 / 10 - 782

Gry Space Invaders

Space Invaders to gra wideo zaprojektowana przez Tomohiro Nishikado, wydana w 1978 roku. Wszystkie gry w tej kategorii powstały w oparciu o klasyka wszech czasów. Charakteryzują się różnorodnością stylów i tematów, ale pozostają wierne oryginałowi.

Posiadamy znakomitą kolekcję gier typu "Space Invaders" dostępnych zupełnie za darmo. Kategoria ta pełna jest najlepszych tytułów dostępnych w internecie. Wszystkie są za darmo, więc możesz próbować wszystkich, aż znajdziesz tą jedną, która ci się najbardziej spodoba. W Zombie Invaders 2 zmierzysz się z żywymi trupami. Musisz tu niszczyć zombie i nagrobki, zamiast typowych kosmitów i ich statków, ale gra jest niesamowita na wiele różnych sposobów. Jeśli jesteś fanem gier o zombie to musisz ją sprawdzić.
Kolejnym znakomitym tytułem jest Star Defender. Zaletą tej gry jest możliwość rozwoju po każdym ukończonym poziomie. Dzięki wzmocnionej amunicji przebijanie się przez nieskończone fale kosmitów w późniejszych etapach nie będzie żadnym problemem. Jeśli lubisz gry typu Space Invaders, to na pewno pokochasz naszą ofertę. Poza grafiką wszystko kręci się wokół strzelania do kosmitów lub zombie - najważniejsza jest rozgrywka. Ten typ gier nie wymarł bez powodu - granie w nie wciąż jest super!