Flashowe Gry » Akcja » Gry Walki » Walka Oko w Oko
8.8 / 10 - 1438

Walka Oko w Oko

Wypróbuj bohaterskie gry walki! Dzięki swojej sile i szybkości, pokonaj przeciwników na arenie. Możesz grać przeciwko najróżniejszym wrogom: czarnoksiężnikom, potworom, a nawet telefonom! Szykuj się do wymierzenia ciosu!

Gry wojenne i strategiczne są znakomitym sposobem na zabicie czasu. Nasze gry wojenne dostarczą ci rozrywki na długie godziny, gdy będziesz próbował wygrać każdą bitwę, aby ostatecznie wygrać wojnę. Czasem może być ciężko, ale praktyka czyni mistrza. Jedną z najlepszych gier w tej kategorii jest Battle Mechs. Jest to wojenna gra turowa, w której przejmujesz kontrolę nad ogromnymi robotami - mechami. Gra dostarcza znakomitej zabawy, nawet na późniejszych poziomach, gdzie robi się trudniej.
Kolejnym znakomitym tytułem jest Battle Masters, która jest oparta na klasycznej grze w papier, kamień, nożyce, ale dorzuca coś od siebie. Czy posiadasz to coś, co pozwoli ci zatriumfować i zdobyć najwyższy wynik? W przygodowej grze Złość Potwora będziesz mógł spróbować swoich sił w walce przeciwko przeróżnym przeciwnikom. Będziesz potrzebował sporo umiejętności, aby wyjść zwycięsko z końcowych poziomów. Gotowy ruszyć na wojnę?
BoksBoks
80%