Flashowe Gry » Akcja » Strzelanie » Gry Wojenne
8.9 / 10 - 7498

Gry Wojenne

„Tylko umarli zobaczą koniec wojny”, więc prawdopodobnie nie zdziwi Cię wcale, że w tej kategorii znajduje się tak wiele gier. Gry te przeniosą Cię w różne czasy i do różnych miejsc, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: zmuszą Cię, żebyś nieźle narozrabiał w oddziałach wrogich wojsk, a do tego celu posłużą Ci rozmaite typy uzbrojenia, między innymi karabiny, materiały wybuchowe, miecze, wieżyczki strzelnicze, łuki czy pociski rakietowe. No to ruszaj!

Nasza kolekcja najlepszych gier wojennych w wersji Flash spowoduje iż zapragniesz by doba miała więcej godzin. Jeśli jesteś fanem gier strategicznych w których toczone są walki i wojny, to mamy wszystko czego potrzebujesz. Wszystkie gry w tej sekcji są dostępne za darmo online. Czy potrafisz zostać popularnym generałem nie wstając z fotela? W Endless War 4 musisz dokonać wyboru spośród kilku różnych kampanii. Poruszasz się za pomocą klawiatury komputera a strzelasz za pomocą myszki. Sztuka polega na tym by usunąć wszystkich wrogów i przejść do następnego etapu gry. Czy potrafisz dojść do końca tej wspaniałej gry wojennej?
10661066
89%
Ahoy! Czy chciałbyś zostać piratem? W Skarb z kordowej rafy prowadzisz wojnę z innymi statkami oraz rabujesz całe ich złoto i inne łupy, znane również jako skarb pirata. W tej grze wojennej musisz znać strategię i szybko nacisnąć na spust aby przejść do jej końcowych etapów i zebrać większość złotych monet. Wspaniała artyleria wojenna i unikalne krajobrazy w Endless War 3 zapełnią ci czas przynajmniej na kilka godzin. Opanowanie tej strategicznej gry wojennej wymaga trochę czasu ale będziesz się świetnie bawił próbując dojść do jej końcowych etapów.