Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Arkanoid
8.9 / 10 - 3913

Arkanoid

Oryginalna gra Breakout wyszła w roku 1976. Natychmiast przyniosła sukces firmie Atari, która ją wydała. Zadanie jest proste: odbijając kulkę, musisz zniszczyć warstwy klocków. Wybijasz kulkę przy pomocy paletki, którą sterujesz. Cel może i wydaje się prosty, ale sama gra na pewno taka nie jest!

Breakout jest jedną z pierwszych gier komputerowych. Ta gra wyszła w 1976 roku i stała się wtedy hitem na Atari. Jak sugeruje tytuł, twoim zadaniem jest przebicie się przez ścianę niszcząc warstwy klocków. Pytasz jak? Oczywiście za pomocą odbijającej się piłeczki! I tu zaczynają liczyć się umiejętności. Co najlepsze, mamy dla ciebie do wypróbowania wiele różnych typów gry Flash Breakout.
Podczas gdy podstawowa zasada jest prosta, gra zawiera także kilka innowacji. Weźmy dla przykładu grę Star Ball. W tej grze Flash Breakout niektóre klocki trzeba uderzyć więcej niż raz, aby je zniszczyć, a inne generują bonusy (power-upy) i punkty bonusowe. Poziomy stają się coraz trudniejsze, więc gdy nie jesteś w stanie zapisać swojego imienia na pierwszym miejscu listy najlepszych wyników oznacza to, że daleko zaszedłeś. Inne fantastyczne gry Breakout Flash w naszej ofercie to m.in: Fairy Arkanoid i Crush Maniacs. Obie te gry umożliwiają ci rozbicie tak dużej ilości klocków, jak tylko potrafisz. Te gry różnią się nieco od pozostałych, lecz sądzimy, że dostarczą ci wiele zabawy. Cała sztuka polega na tym, aby nauczyć się kontrolować paletkę we właściwy sposób, aby uzyskać dobry kąt i zniszczyć jak najwięcej klocków.
BloxBlox
74%