Flashowe Gry » Akcja » Strzelanie » Biegnij i strzelaj
8.8 / 10 - 8651

Biegnij i strzelaj

Te gry są pełne akcji! Pokonuj poszczególne poziomy, na których ciągle będziesz napotykać wrogów, chcących Cię zabić! Nieważne, czy gra jest osadzona w przeszłości czy w dalekiej przyszłości, każda obfituje w niezliczoną ilość szybkich akcji!

Nasza kolekcja gier "Biegnij i strzelaj" sięga dawnych czasów. Jeśli jesteś fanem platformówek będącym właśnie z dala od swojej konsoli, a masz potrzebę w coś zagrać, to nasze gry zapewnią ci satysfakcję oferując sporo szybkiej akcji. Na początek spróbuj Thing Thing 4. Jesteś potworem, ale możesz się zemścić na ludziach, którzy cię stworzyli. Możliwość dostosowania swojej postaci dodaje sporo uroku tej grze. Twoim zadaniem jest zabicie wszystkich przeciwników, aby oczyścić poziom i uzyskać możliwość przejścia do następnego. Kolejnym przykładem jest Thing Thing Arena 3, do której bardziej pasuje opis rozgrywek meczowych na arenie.
RazeRaze
88%
W ekscytującej platformówce Plazma Burst musisz wyeliminować wszystkich przeciwników, którzy staną na twojej drodze z jednej strony ekranu na drugą. Gra ta posiada kilka asów w rękawie. Grając pamiętaj o zwracaniu uwagi na najdrobniejsze detale - pozwoli ci to uzyskać najwyższy wynik. Jeśli chodzi o gry w tej kategorii - nic się nie martw. Rozglądaj się śmiało, aż znajdziesz coś, co będziesz chciał ukończyć. Czy uda ci się dotrwać do końca? Najwyższy czas to sprawdzić!
ZayoZayo
85%
DoomDoom
82%