Flashowe Gry » Akcja » Gry Walki » Jeden na wszystkich
8.9 / 10 - 13482

Jeden na wszystkich

Walcz i przejdź niezliczoną liczbę poziomów w tej fascynującej grze! Możesz grać jako samuraj, gangster albo rycerz! Nie pozwól zwyciężyć wrogom i wywalcz sobie drogę do chwały!

Gotowy? Walcz! Jeśli pamiętasz tytuły takie, jak Mortal Kombat, Street Fighter, lub inne klasyczne bijatyki, to jest to kategoria dla ciebie. Posiadamy jedne z najlepszych bijatyk we flashu, jakie kiedykolwiek powstały. Gotowy do walki? W grze Dad N Me możesz utrzeć nosa "szefowi" placu zabaw i uczynić twojego tatusia dumnym. Rozgrywka jest bardzo szybka, ale gdy już nauczysz się wszystkich ruchów migiem przejdziesz wszystkie poziomy. A jeśli będziesz wystarczająco dobry, to może uzyskasz najwyższy wynik.
Kolejnym świetnym tytułem jest Straw Hat Samurai. Jest to typowy przedstawiciel gatunku hack and slash, który zapewni ci długie godziny rozrywki zanim dotrzesz do ostatniego poziomu. Czy podołasz wyzwaniu? Jeśli słyszałeś o wojnie trojańskiej, to spodoba ci się Achilles. W grze tej wcielasz się w historycznego bohatera walczącego z kolejnymi falami przeciwników. Zarówno wielbiciele gier akcji, jak i fani historii, będą czerpać przyjemność z tej gry.
ZayoZayo
85%
HoboHobo
83%