Flashowe Gry » Akcja » Gry Walki » Gry Ninja
8.3 / 10 - 1127

Gry Ninja

Wojownicy ninja słyną z tego, że są szybcy, niewidzialni i morderczy. Czy uda Ci się przejść całą grę jako żołnierz ze średniowiecznej Japonii? Gry te gwarantują mnóstwo akcji i niekończącą się rozrywkę, więc nie wahaj się wypróbować każdej z nich!

Posiadamy jedne z najlepszych gier Flash o ninja. Jeśli lubisz się najpierw poskradać, aby później posiekać swoich przeciwników, to jest to kategoria dla ciebie. Każda z gier w tej kategorii to długie godziny zabawy dla każdego miłośnika gier akcji. Jedną z popularniejszych gier ninja, w które możesz tutaj zagrać, jest Ninja Rinse Out, w której wcielasz się w wojownika ninja, który musi się najpierw poskradać, aby bezpiecznie wyeliminować przeciwnika. Wydaje się proste, ale każdy kolejny poziom to większe wyzwanie. Czy wytrwasz do końca?
Kolejnym tytułem w kategorii gier ninja, który może ci się spodobać, jest Ninja 2. W grze tej musisz chronić swoją wioskę przed atakującymi przeciwnikami. Pamiętaj, aby zbierać złoto, które wypada z pokonanych przeciwników, inaczej szybko zniknie. Dzięki niemu twój wynik będzie wyższy, a może nawet trafisz na tablicę liderów. W grze Ninja Plus 2 musisz znaleźć wszystkie monety na danym poziomie, aby przejść do następnego. Wydaje się proste, ale musisz pozostać niezauważonym wykonując to zadanie - i tutaj właśnie leży wyzwanie. Jeśli będziesz cierpliwy, to może nawet uda ci się dotrzeć do końca.