Flashowe Gry » Akcja » Gry Xiao Xiao
8.9 / 10 - 2803

Gry Xiao Xiao

Gra Xiao Xiao została stworzona w 2001 r., a jej autorem jest Chińczyk Zhu Zhiqiang. W tych brutalnych grach masz za zadanie siać spustoszenie wśród wrogich ludków, wykorzystując w tym celu sztuki walki oraz broń. Niewskazana dla osób o słabych nerwach!

Czy lubisz gry w patyczkowe ludziki? Mamy dla ciebie najlepsze gry tego typu do grania za darmo . Niezależnie od tego czy lubisz gry akcji i przygody czy raczej takie które ćwiczą umysł i wymagają strategii, mamy coś dla każdego typu gracza. Na początek zacznij z Electricman 2. Jeśli podobała ci się gra Street Fighter albo inne gry walki na konsoli, to spodoba ci się również obserwowanie jak dwa patyczkowe ludziki toczą walki na ekranie. Grafika tej gry jest lepsza niż mogłoby ci się to wydawać. Sposób gry sprawi że będziesz chciał do niej wracać.
Jeśli lubiłeś Wojny Mafijne to pokochasz Sindicate. Jest ona przeznaczona dla dojrzałych graczy gdyż usiłujesz w niej przejąć kontrolę nad miastem za pomocą wszelkich możliwych chwytów. Czy potrafisz zostać królem podziemnego świata? W Rage 3 w patyczkowe ludziki na platformie będziesz chciał aby gra trwała bez końca. Dobra wiadomość jest taka iż gra stawia przed tobą parę wyzwań. Czy potrafisz dojść do jej końca? Tylko najlepsi to potrafią!
CQCCQC
82%