Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Worms
8.8 / 10 - 5297

Gry Worms

Worms to seria gier, w których niewielkie i niezbyt miłe robaczki zawzięcie niszczą się nawzajem przy pomocy najgorszych rodzajów broni, jakie tylko można sobie wyobrazić. Te małe bydlaki robią wszystko, co w ich mocy, żeby wysadzić w powietrze swoich wrogów, a okoliczne tereny obrócić w nicość. Potrafią cierpliwie czekać na swoją kolej. Pierwsza gra Worms została wydana w 1995 r. przez firmę Team 17 i była przystosowana na Amigę. Gra, która zyskuje tak wielką popularność, zawsze będzie miała kilka darmowych opcji, a my zebraliśmy je tutaj, na tej stronie. Zniszcz i zabij te robale!

Jeśli szukasz gier w Robaki to jesteś we właściwym miejscu! W tej sekcji oferujemy jedne z najlepszych gier w Robaki w wersji Flash w które możesz grać za darmo online. Tak, to prawda, możesz grać w tyle z nich ile chcesz bez płacenia za to. Dzięki temu gra się jeszcze fajniej. Grą podobną do Robaków jest Big Battle Tanks w której uczestniczą olbrzymie pojazdy opancerzone. Wymaga ona trochę czasu aby opanować kontrolki. Jeśli już jednak pojmiesz jej podstawy, próby wyczyszczenia wszystkich jej poziomów zajmą ci trochę czasu. Im dłużej grasz tym jest coraz trudniej.
PicoPico
80%
Inną grą turową w Robaki jest Wojna o terytorium która zajmie ci czas na dość długo. Jej zasady są proste ale dojście do jej końca wymaga strategii. Czy potrafisz wydawać rozkazy dzięki którym przejdziesz przez wszystkie poziomy aby stoczyć ostateczną bitwę? Przygody piratów znajdziesz w Raft Wars. Ma ona doskonałą grafikę i naprawdę wciąga. Nie będziesz mógł się oderwać aż ją dobrze opanujesz. Jest to jedna z ulubionych gier w wersji Flash oparta na klasycznej grze komputerowej w Robaki.