Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Wąż
8.7 / 10 - 2317

Gry Wąż

Wąż jest klasyczną grą wideo, która po raz pierwszy ukazała się w salonach gier w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej popularność zwiększyła się po tym, jak w roku 1988 została wprowadzona jako standardowy dodatek w telefonach Nokia. Teraz nie potrzebujesz już telefonu, żeby zagrać w tę klasyczną grę, możesz zrobić to tu, u nas!

Jeśli jesteś starszym graczem, to pewnie pamiętasz wszystkie te odmiany "Węża", które były kiedy popularne w salonach gier. Gdy gra została załadowana do jednego z pierwszych telefonów w latach dziewięćdziesiątych, klasyk ponownie stał się hitem. Teraz możesz grać w jedne z najlepszych jego odmian zupełnie za darmo. W Wąż Króliki musisz pożreć wszystkie króliki. Wydaje się proste, ale tak naprawdę wcale nie jest łatwo, szczególnie na późniejszych poziomach. Czy uda ci się zjeść odpowiednio dużo słodkich króliczków zanim skończy się czas?
Spróbuj Carai Snake, jeśli wcinanie króliczków cię nie kręci. W tej odmianie sterujesz wężem tak, aby zebrał jak najwięcej żetonów. Gra wymaga odrobiny strategii. Jak już opanujesz sterowanie nie będziesz chciał przestać. Potrzebujesz prawdziwego wyzwania? Spróbuj Snake Ball. Jest to jedna z najlepszych gier o wężu dostępnych online. Pierwszy poziom jest bardzo łatwy, ale jak tylko go ukończysz będziesz w stanie się zabrać za te trudniejsze. Nie wszystkim uda się dotrwać do końca.