Flashowe Gry » Akcja » Strzelanie » Gry z Zombie
8.5 / 10 - 652

Gry z Zombie

W tych grach Boxhead występuje masa tępych, żądnych krwi zombie, które chcą pożreć Twój mózg. Musisz się bronić przed falą obrzydliwych, plugawych żywych trupów. Złap za wybraną przez siebie broń i zacznij strzelać!

Ratunku! Zombie nadciągają. Jesteś gotowy na zagładę zombie? Teraz możesz sprawdzić swoje umiejętności grając w jedną z wielu naszych zombie Flash gier. Oczywiście wszystkie nasze gry dostępne są online za darmo. Zgadza się, nie musisz wydawać pieniędzy, żeby móc zabijać zombie, na najróżniejsze sposoby. Na początek polecamy grę Boxhead More Rooms.
Kolejną doskonałą nagonką na zombie jest gra przygodowa Zombie Assault 3, jest ona bardzo szybka. Jednym z fajnych rozwiązań w tej grze jest to, że możesz założyć konto i zapamiętywać swoje postępy, tak, że nie musisz zaczynać za każdym razem od początku. Nawet jeśli się nie zdecydujesz na funkcję logowania, w dalszym ciągu możesz napadać na zombie, obmyślając różne strategie. Nieważne czy jesteś fanem filmów o zombie, komiksów czy ogólnie jesteś zafascynowany pop kulturą odnosząca się do żywych trupów. Jesteśmy pewni, że mamy grę w, którą będziesz uwielbiał. Upewnij się, że masz wystarczająco czasu na rozgrzewkę, abyś mógł się oswoić z grą i mógł zdobywać jak największą ilość punktów, zabijając zombie jeden po drugim, bądź atakując całe grupy. Decyzja należy do ciebie.