Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Pinball
8.5 / 10 - 3694

Gry Pinball

Gry Pinball Któż nie pamięta gry w pinballa w pobliskim salonie gier albo na automacie w knajpce za rogiem? Teraz możesz zagrać tutaj, za darmo. Wybierz swój ulubiony wariant i ustanów najwyższy wynik!

Czy jesteś magikiem pinballa, który potrafi grać z zamkniętymi oczami? Nasze gry pozwolą ci się pochwalić umiejętnościami. Jest to klasyczny rodzaj gry, który istnieje od lat, ale sama rozgrywka bywa uzależniająca, gdy chcemy zdobyć jeszcze więcej punktów. Jedną z naszych ulubionych gier w tej kategorii jest Bump Pinball, ponieważ ma świetny kreskówkowy klimat. Niech cię to nie zmyli - rozgrywka jest szalona i szybka. Będziesz walił w klawisze flippera próbując nadążyć za akcją na ekranie. Czy zdobędziesz najwyższy wynik?
Potrzebujesz czegoś innego? Spróbuj Lucky Coins. Gra ta jest oparta o pachinko, coś bardzo podobnego do pinballa. W górnej części rzucasz monetę i masz nadzieję, że wyląduje w odpowiednim miejscu. Masz trzy monety żeby osiągnąć jak najwyższy wynik. W Pepsi Pinball motywem przewodnim jest dziki zachód. Jest to jedna z najlepszych gier pinball na którą można poświęcić wolny czas. Rozgrywka jest podobna do każdej innej gry tego typu, ale jest kilka niespodzianek - jeśli wiesz gdzie ich szukać!