Flashowe Gry » Akcja » Gry Walki » Gry Street Fighter
8.7 / 10 - 785

Gry Street Fighter

Wszystkie gry w tej kategorii są oparte na oryginalnej grze z 1987 roku stworzonej przez firmę Capcom. Jest to typowa gra walki, w której liczy się czas i zwycięstwo w poszczególnych pojedynkach. Gry znajdujące się tutaj są luźno powiązane z tą zasadą. Dobrej zabawy podczas bijatyki!

Jeśli jesteś fanem gier typu Street Fighter, to pokochasz to co dla ciebie przygotowaliśmy w tej kategorii - we wszystkie tytuły możesz grać za darmo. Dzięki zróżnicowaniu opcji każdy fan bijatyk znajdzie tu coś dla siebie - bez względu na umiejętności czy preferowany styl gry. W Fierce Fighter musisz dotrwać do końca eliminując wszystkich wrogów na swojej drodze. Oparta o serię Street Fighter, ale oferują swoją własną ekipę bohaterów - dobrych i złych. Każda postać ma też swoje specjalne ciosy.
HoboHobo
83%
Szukasz czegoś innego? Spróbuj Hero Fighter. W tej bijatyce musisz pokonać przeciwników stosując na nich swoje normalne ciosy - atak i obronę - ale aby zwyciężyć musisz też pamiętać o używaniu ruchów specjalnych. Kolejnym znakomitym tytułem jest Vox Populi Vox Dei. W grze tej wcielasz się w łowcę wilkołaków, który musi pokonać je wszystkie, jednego po drugim, aby dotrzeć do końca. Czy jesteś wystarczająco dobry, żeby twoje imię trafiło na tablicę najlepszych wyników?