Flashowe Gry » Akcja » Gry Walki » Box Games
8.7 / 10 - 12437

Box Games

Boks jest sportem uprawianym od wieków. Już ponad cztery tysiące lat temu starożytni Egipcjanie oglądali swoich najodważniejszych i najsilniejszych mężczyzn walczących ze sobą. Teraz pojawia się szansa wejścia na ring, ale nie rzucaj ręcznika, tylko znokautuj swojego przeciwnika!

BoksBoks
80%
Słyszysz ścieżkę dźwiękową Eye of the Tiger z filmu Rocky? Najprawdopodobniej jesteś fanem boksu. Dobra wiadomość jest taka, że mamy świetny wybór boxing gier w, które możesz grać za darmo. Boks jest jednym najstarszych sportów na świecie,nowoczesne wirtualne wersje tego sportu sprawiają, że jest on wciąż ekscytujący.
Jesteś gotowy wyjść na ring i przekonać się czy jesteś w stanie zostać mistrzem? Jeśli jesteś w stanie pokonać przeciwnika i zwiększyć swój poziom KO, być może jesteś w stanie pojawić się na tablicy najlepszych, wśród najlepszych graczy. Gry online w boks są świetne ponieważ nie zabierają dużo czasu, a w dalszym ciągu zapewniają mnóstwo zabawy. Boks jest dosyć drastyczny, aczkolwiek z całą pewnością nie jest to najbardziej agresywna gra na rynku. Gra ta jest dobra na poprawienie sportowej postawy i nabyciu innych umiejętności. Jeśli jesteś gotowy, aby wejść na ring, wybierz jedną z naszych wspaniałych Flash gier, i rozpocznij walkę prawym sierpowym i od dołu. Adrian! Z tymi grami możesz zostać Rocky'm lub twoim ulubionym bokserem z realnego świata.