Flashowe Gry » Akcja » Strzelanie » Obrona bazy
9 / 10 - 2922

Obrona bazy

Broń swojej bazy przed niekończącą się falą napastników. Obierz właściwą strategię i odeprzyj wrogów, którzy chcą zburzyć Twoją bazę. Dzięki tym obfitującym w akcję grom, możesz spędzić wiele godzin, opracowując najlepszy plan obrony bazy, by na koniec odnieść zwycięstwo!

Jeśli jesteś fanem gier wojennych i strategicznych, te gry Flash Obrona Bazy wciągną cię na długie godziny, podczas których będziesz wykrzykiwać polecenia do swoich oddziałów, obsadzając linie obrony i starając się utrzymać swoje stanowiska. Brzmi prosto, lecz wraz z kolejnymi poziomami rośnie także poziom trudności. To oznacza, że na początku musisz porządnie opanować podstawy i nauczyć się, jak najlepiej korzystać z dostępnych środków w celach obronnych.
Jeśli nie wiesz od czego najlepiej zacząć, polecamy na początek grę Green Beret Castle Assault. W tej grze bronisz zamku i musisz pokonać swoich wrogów przy pomocy dostępnej broni i siły obrony. Musisz jednak się pospieszyć, bo wrogowie niszczą twój zamek i mogą całkowicie go zburzyć, co oznacza koniec gry. Czy jesteś w stanie przetrwać na wszystkich poziomach? Dwie inne popularne gry Flash typu Obrona Bazy, które oferujemy, to Endless War Defense i Balloon Invasion. Bez względu na to, na którą grę online się zdecydujesz, możesz być pewny, że nie wydasz ani złotówki za godziny, które spędzisz broniąc tego, co do ciebie należy. Jeśli jesteś naprawdę dobry, może uda ci się wejść na listę najwyższych wyników. Dasz radę?