Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Pacman Online
8.8 / 10 - 7494

Pacman Online

Ta gra nie wymaga żadnych instrukcji. Pacman to klasyk wszech czasów i nigdy nie traci na popularności. Teraz nie musisz już wychodzić do salonu gier, żeby zagrać, możesz zrobić to właśnie tutaj! Upewnij się, że nie dasz się pojmać duchom!

Wcinaj kropki i ganiaj lub uciekaj przed duchami, błąkając się po labiryntach, czyli grając w tytuły z naszej kolekcji gier typu Pacman. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz to robić zupełnie za darmo w każdej wolnej chwili. Niektóre z opcji są bardzo ciekawe - np. Pacman jest typową zręcznościówką. Pierwsze kilka poziomów jest proste, ale niektóre duchy - jak Migacz - bardzo przyśpieszają na późniejszych. Tylko najlepsi gracze dojedzą kropki do końca!
Jeśli szukasz ciekawej wariacji klasycznego Pacmana, to musisz zagrać w Slackman, której akcja rozgrywa się w biurze. Czy zdążysz zjeść wszystkie pączki zanim twoi współpracownicy doniosą na ciebie szefowi i zostaniesz zwolniony? Powodzenia we wcinaniu pączków i próbach zdobycia najwyższego wyniku. Jeśli szukasz czegoś zupełnie innego, to spróbuj Pacman Platform 2. W grze tej jesteś Pacmanem, ale zamiast poruszać się w labiryncie skaczesz z platformy na platformę, aby pożreć wszystkie kropki i nie dać się złapać duchom. Jest to świetna kombinacja klasycznego Pacmana z platformówką.