Flashowe Gry » Akcja » Strzelanie » Obrona wieżyczki
8.7 / 10 - 116

Obrona wieżyczki

W grach obronnych znajdziesz się w trudnym położeniu, będziesz otoczony i atakowany przez niezliczoną ilość wrogów, którzy najchętniej by Cię uśmiercili. Na szczęście masz do dyspozycji wieżyczkę. Chwyć za spust i niech żałują, że zaatakowali Cię w tej wspanialej flashowej grze akcji! Powodzenia!

Jeśli lubisz gry w obronę wieżyczki w wersji Flash to jesteś we właściwym miejscu. Posiadamy wspaniałą kolekcję najlepszych tytułów, w tym jedne z najlepszych gier strategicznych i wojennych. Są dostępne na Internecie za darmo więc możesz w nie grać kiedy tylko masz czas! Jeśli chciałbyś zagrać w grę opartą na fizyce zderzeń, polecamy ci Momentum Missile Mayhem. Będziesz w niej musiał zrobić wszystko by ochronić swoją bazę. Wydaje się to proste ale poczekaj aż zaatakują cię wrogowie. Czy potrafisz dotrwać do końcowego poziomu? Uda się to tylko najlepszym strategom.
Mając tylko jedną wieżyczkę w Aqua Turret, musisz wykorzystać wszystkie swoje zasoby aby obronić się przed najazdem statków i innych pojazdów które cię zaatakują. Gra się szybko i z zacięciem. Musisz wykorzystać wszystko czym dysponujesz aby dojść do końca gry. Musisz pokonać wroga na każdym poziomie w Bubbel Tanks aby awansować do następnego etapu. Zabijając wroga, możesz powiększyć swoją bąbelkową zbroję aby dłużej w niej przetrwać. Jest to jedna z najlepszych gier w obronę wieżyczki w wersji Flash na rynku.
HugoHugo
78%
RedRed
79%