Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Ładunki
7.9 / 10 - 317

Ładunki

Nasze gry towarowe to prawdziwe wyzwanie gdyż musisz w nich przewieźć towar na jego miejsce docelowe bez uszkodzenia go. Brzmi to prosto, ale wymaga trochę praktyki! W niektórych grach przewozić będziesz proste towary, takie jak rośliny, w innych będzie to ciężki sprzęt. Jeśli jednak lubisz prowadzić wielkie pojazdy z wieloma towarami, to nasze gry transportowe będą dla ciebie świetną rozrywką!

W naszej kolekcji znajdziesz najlepsze gry transportowe. Jeśli lubisz ładować ciężarówkę lub inny pojazd oraz dowozić towary do ich miejsca odbioru, to ta kategoria gier jest dla ciebie. Wszystkie gry z tej kategorii są dostępne za darmo na Internecie co jest dodatkową ich zaletą. Grając w Heavy Machines musisz upewnić się że transport dotrze bezpiecznie na miejsce. Wydaje się to proste ale zobaczysz że wcale nie będzie ci łatwo, zwłaszcza w końcowych etapach gry. Czy potrafisz dowieźć wszystko na czas przy użyciu ciężkiego sprzętu?

Inną świetną grą transportową jest Factory Truck. Pracujesz w niej w fabryce i musisz dopilnować aby cały transport bezpiecznie dotarł na czas. Ćwicz wytrwale a będziesz w stanie zdobyć najlepszy wynik. Innym typem gry transportowej jest Farm Express 3. Pokochasz różne typy towarów które będziesz musiał w niej przewieźć. Graj wytrwale a zobaczysz jak trudno przewieźć towar na czas!