Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Pimp My Ride
8.4 / 10 - 12393

Pimp My Ride

Joł, ziom! Słyszałem, że lubisz grać w gry komputerowe, więc teraz możesz w nie grać w swojej furze dzięki serii gier „Odpicuj mi brykę”! Jak wstawisz laptop albo telewizor do środka, to możesz stać się właścicielem najbardziej odjechanych czterech kółek i zostać królem szos!

Jeśli lubisz gry Flash typu „Odpicuj mi brykę”, trafiłeś w dobre miejsce. Oferujemy duży wybór tytułów – coś dla każdego gracza. Ten rodzaj gier nie trafi w upodobania każdego, lecz ci, którzy lubią zabawę przy pojazdach i podrasowywanie ich, na pewno będą się świetnie bawić. Od pojazdów terenowych (monster truck) przez gładkie i wymuskane wyścigówki po samochody typu Audi R8 – oferujemy ci naprawdę szeroki wybór.
Jedną z naszych ulubionych gier Flash „Odpicuj mi brykę” jest Drag Racer 3 . Najlepszą jej cechą jest to, że po skończonym tuningu, możesz także wziąć udział w wyścigu. Dzięki temu ta gra zapewnia jeszcze większą zabawę. To, jak ci pójdzie na trasie, zależy od twojego tuningu, więc skup się na szczegółach! Polecamy także między innymi Pimp My Ride i Pimp The Audi R8. Bez względu na to, jaki rodzaj gier samochodowych lub wyścigowych lubisz, mamy coś dla wszystkich graczy. Jeśli marzysz o odpicowaniu sobie fury i sprawieniu, że będzie lepiej wyglądać i poruszać się na ulicy bądź trasie, wierzymy, że pokochasz oferowane przez nas gry Flash „Odpicuj mi brykę”.