Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Drifting
8 / 10 - 483

Drifting

Gry Drifting nie są dla osób o słabym sercu. Przy skrajnie ostrych zakrętach i olbrzymiej prędkości musisz dać z siebie wszystko. Czy na pewno masz stalowe nerwy, żeby przepłynąć z wartkim prądem całą grę i zostać Pierwszym Mistrzem Driftingu?

Pamiętasz film „Szybcy i Wściekli: Tokio Drift”? Jeśli uwielbiasz oglądać samochodowy drifting i sam marzysz o driftowaniu po różnych lokacjach, spodoba ci się nasza kolekcja gier Flash Drifting. Możesz wybrać z wielu dostępnych pojazdów w zależności od gry. Wszystkie są dostępne online za darmo, więc jeśli zaczniesz od gry, która nie przypadnie ci specjalnie do gustu, możesz przejść do następnej.
Poświęciliśmy czas, aby znaleźć najlepsze gry Flash w tej kategorii. Niektóre są oparte na popularnej serii filmów – Szybcy i Wściekli – a inne na znanych grach platformowych - Need for Speed – lecz dysponujemy także wieloma oryginalnymi ekscytującymi grami. Którąkolwiek z nich wybierzesz, jesteśmy przekonani, że ćwiczenie umiejętności driftingu sprawi ci niezłą frajdę. Jedną z bardziej popularnych gier w tej kategorii, które obecnie oferujemy, jest Drifting 2. Jeśli nie brzmi dla ciebie ciekawie, możesz spróbować również Donut Drift albo Thump. Obie oferują ci szeroki wybór samochodów do driftingu, abyś mógł zbierać punkty za jazdę dobrym stylem i techniką. Prowadzenie samochodu w ten sposób w prawdziwym życiu jest niebezpieczne, lecz możesz spełnić swoje pragnienie szybkiej jazdy i dokonywania wyczynów kaskaderskich dzięki grom na tej stronie.