Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Walka na drodze
8 / 10 - 146

Walka na drodze

Poprowadź kilka drogich samochodów na pełnym gazie: od Batmobile do Ferrari. Mamy je tu wszystkie dla ciebie. Niektóre z tych gier są bardzo emocjonujące, one wyprowadzą twoje życie w pędzie na wyższy poziom.

Mad Max: Pod kopułą gromu był tylko filmem, ale te wyścigi z walkami pozwolą ci to przeżyć osobiście. Posiadamy gry o różnym rodzaju rozgrywki - coś dla fanów wyścigów i gier akcji. Na początek polecamy Gotham City Street Chase. Fani Batmana pokochają tą grę, bo pozwala ona na wyścigi bitewne w Gotham City. Czy pomożesz bohaterowi ocalić miasto dzięki swoim umiejętnościom?
Kolejne dwie gry godne polecenia to Desert Fighter oraz Total Takedown. Obie z nich oferują niesamowitą przygodę, która zajmie cię na parę godzin. Bez względu na to czy wolisz bitwy czy wyścigi - te gry podniosą ci ciśnienie. Jeśli szukasz najlepszych gier tego typu, to trafiłeś w dobre miejsce. Posiadamy mnóstwo tytułów, w które jeszcze pewnie nie grałeś, więc zapinaj pasy i bądź gotów do walki na drogach. Czy dasz radę zostać królem szos? Najwyższa pora się dowiedzieć!