Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Pod górkę
8.4 / 10 - 400

Pod górkę

Dzięki genialnym grom Hill Racer, weźmiesz udział w wyścigu na pagórkowatym terenie. Olbrzymia kolekcja gier, każda w innym stylu i tematyce, zapewni wiele godzin zabawy w szybkim tempie!

Ściganie się po górkach może być świetną zabawą. Dlatego tak wiele osób uwielbia naszą kolekcję gier Flash Hill Racer. Najlepszą ich cechą jest to, że możesz grać w nie wszystkie online za darmo. Te gry nie są dla każdego, ale gracze, którzy lubią dreszczyk emocji i wyzwania, jakie zapewnia wyścig z przeszkodami, mogą nastawić się na godziny dobrej zabawy z grami z tej kategorii.
Na przykład w grze Planet Racer bierzesz udział w wyścigu w kosmosie. Możesz założyć się o pieniądze – albo o swój statek kosmiczny. Jeśli wygrasz, możesz go ulepszyć, aby mieć większe szanse na zwycięstwo w kolejnych wyścigach. To prosta gra, ale fani gier typu Pod Górkę z pewnością będą mieć przy niej ubaw. Year 2012 i Wózek Na Wydmy są podobne pod kilkoma względami, ale różnią się na tyle, aby obie stanowiły rozrywkę. Niezależnie od tego, czy jesteś prawdziwym graczem wyścigowym, czy lubisz urozmaicenia i próbować od czasu do czasu nowych rzeczy, z pewnością spodobają ci się niektóre gry z tej sekcji. Ściganie się po pagórkach brzmi łatwo, ale w zależności od pojazdu, który kontrolujesz i wielu innych czynników, dotarcie do mety na czele i wygranie wyścigu wymaga dużej dozy umiejętności.