Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Wyścigi 3D
8.4 / 10 - 65535

Wyścigi 3D

Wyścigi ciężarówek, samochodów i motocykli na różnych, pasjonujących poziomach. Fantastyczne gry wyścigowe, wszystkie wyglądają wspaniale dzięki najnowszej technologii 3D. Żadna góra nie jest zbyt wysoka, ani żaden skok zbyt odległy. Siądź za kierownicą i zostaw w tyle przeciwników, niech wąchają twoje spaliny!

Do biegu, gotowi! Start! Jeśli zawsze marzyłeś o szybkiej jeździe samochodem jesteś we właściwym miejscu. Nasze wyścigi 3D, zapewnią ci mnóstwo rozrywki i zabawy. Oprócz tego nasze Flash gry są absolutnie darmowe! Możesz zaspokoić swoją rządzę szybkiej jazdy bez wydawania pieniędzy. Największym plusem tych gier jest jednak grafika 3D na najwyższym poziomie.
Formuła 1, NASCAR, samochody motocykle i wiele więcej, posiadamy wszystkie rodzaje wyścigów w 3D, które pozwolą ci poczuć się, jakbyś naprawdę siedział za kółkiem. Niektóre gry pozwalają ci zdobyć doświadczenie i ulepszyć twój samochód bądź ciężarówkę podczas gry. Nie wspominając o wszystkich szalonych i trudnych torach wyścigowych jakie na ciebie czekają.Tego uczucia, gdy pędzisz rozpędzonym samochodem lub ciężarówką po torze wyścigowym, nie da się z niczym porównać. Szczególnie w tych Flash grach, z niesamowitą grafiką 3D. Bez względu na twoje umiejętności, jesteśmy przekonani, że absolutnie stracisz głowę dla gier wyścigowych z naszej kolekcji. Możesz grać za darmo dopóki nie zostaniesz numerem jeden! A więc, Gaz do dechy!