Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Wyścig
8.2 / 10 - 151

Wyścig

W tych fantastycznych wyścigach rzuć wyzwanie przeciwnikom i samemu sobie. Możesz prowadzić zwyczajny samochód, ale możesz także wybrać wyścigi łodzią. A jeśli wolisz roboty – też je tutaj mamy. Wypróbuj wszystkie warianty!

Od samochodów, przed łodzie, po statki kosmiczne - nasze gry wyścigowe posadzą cię w fotelu kierowcy. Czy posiadasz umiejętności pozwalające na wygranie? Im lepiej ci pójdzie w danym wyścigu, tym dłużej będziesz mógł grać. Dotarcie do ostatniej trasy w niektórych z tych gier nie będzie wcale takie proste. Jedną z najlepszych gier wyścigowych w naszej kolekcji jest aktualnie Pirate Race. Wcielisz się w niej w pirata, który musi się ścigać po skarb, a następnie wrócić przed przeciwnikami. Nie martw się - możesz korzystać z pirackich metod, aby wygrać wyścig.
Będziesz musiał pomyśleć nad strategią grając w Ghost Racer. W przypadku kolizji twoje życie maleje. Możesz łapać power-upy, aby nie stracić życia. Twoim celem jest wyeliminowanie przeciwników w czasie trwania wyścigu. Wyścigi w błocie w Dirt Racers to ogrom zabawy. Możesz uszkodzić auta przeciwników, ale pamiętaj, żeby nie zniszczyć za bardzo swojego pojazdu. W grze chodzi głównie o przetrwanie w pisaku i błocie. Czy dasz radę wygrać?