Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Gry Gokart
8.1 / 10 - 824

Gry Gokart

Wypróbuj fantastyczne gokarty! Chociaż mamy mnóstwo wariantów tych gier, koncepcja pozostaje bez zmian: jedź po torze małym gokartem najszybciej, jak tylko się da. Gokarty to gwarancja wielu godzin wspanialej zabawy z olbrzymią prędkością! Finiszuj przed przeciwnikami i wygraj wyścig!

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych, pokochasz tę kategorię naszych gier Flash Gokart. Poświeciliśmy czas, aby zebrać tytuły najlepsze z najlepszych, abyś mógł spędzić czas na grze, a nie na szukaniu dobrych gier. Każdego, kto uwielbia ścigać się na gokartach w prawdziwym życiu lub w grach, ten wybór gier zmiecie z nóg. Gnanie po torze i zbieranie bonusów w postaci powerupów równa się wspaniałej zabawie. W niektórych z tych gier możesz zmierzyć się z ludźmi z całego świata.
Na początek spróbuj gry Kart On. Do wyboru masz sześć różnych torów i trzy typy rozgrywki. Jeśli dobrze się spiszesz, zamieścisz swoje imię na tablicy najwyższych wyników. Możesz sprawdzić najwyższe wyniki, aby porównać się z innymi graczami z całego świata. To świetna gra Flash Gokart na początek. Jeśli jesteś gotowy na coś innego, możesz spróbować Kart Fighter albo Dragonball Kart. Obie z nich są wspaniałymi grami polegające na wyścigach gokartów, w które możesz grać online za darmo, gdy tylko masz trochę wolnego czasu. Rywalizacja z kierowcami na całym świecie jest do tego bardzo ekscytująca. Wszyscy gracze z każdego zakątka świata, którzy kochają wyścigi, z pewnością znajdują u nas najlepsze tytuły zebrane w jednym miejscu.