Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Wyścig
8.1 / 10 - 1542

Wyścig

Wsiadaj do samochodu i ruszaj w przejażdżkę po autostradzie. Jednak określeniem lepszym niż przejażdżka będzie wyścig podnoszący poziom adrenaliny. Wymijaj innych kierowców i bądź najszybszy! Zachowaj ostrożność!

Posiadamy jedne z najlepszych gier Flash Wyścigi. Są zabawne, stanowią wyzwanie i można w nie grać on-line za darmo. Nieważne, czy usiądziesz za kierownicą samochodu sportowego czy tira, na pewno spodobają ci się gry oparte na ściganiu się po autostradzie. Tylko uważaj na policję!
Gry wyścigowe cieszą się popularnością, a gry rozgrywające się na autostradach i innych drogach nie należą do wyjątku. Na przykład w grze Wściekli Kierowcy Ciężarówek jesteś kierowcą ciężarówki, który pędzi drogą by zdążyć z dostawą. Czy uda ci się dojechać do celu bez wypadku? Możesz również spróbować Freeway Fury. W tej grze odgrywasz rolę kaskadera, którego zadaniem jest wykonanie szalonych wyczynów i trików kaskaderskich na autostradzie. Uważaj – ta gra bardzo wciąga! Znalezienie najlepszych gier Flash Wyścigi jest łatwe. Wystarczy tylko rozejrzeć się po tej stronie i znaleźć coś dla siebie. Nieważne, jakim typem pojazdu się ścigasz, na pewno spodoba ci się agresywna jazda po autostradzie bez konieczności martwienia się o policję czy wypadki. Gotowy na wyścig?