Flashowe Gry » Latanie » Bezpieczne Lądowanie
8.5 / 10 - 6305

Bezpieczne Lądowanie

Czy potrafisz bezpiecznie wylądować samolotem? Czy posiadasz bystre oko, pewną rękę i nerwy ze stali? Jesteś odpowiedzialny za swoją załogę i za pasażerów, więc bądź ostrożny, bardzo ostrożny!

Oferujemy zbiór najlepszych gier Flash Bezpieczne Lądowanie, w które możesz grać on-line za darmo, kiedy tylko masz wolną chwilę. Nieważne, czy jesteś nowym graczem, czy grasz już od lat. Jesteśmy przekonani, że w tej kategorii gier z entuzjazmem będziesz usiłować zapewnić różnym pojazdom bezpieczne lądowanie. Cel wydaje się być prosty, ale wszystko zależy od szczegółów. To właśnie dlatego te gry są dla niektórych tak bardzo wciągające.
Jedną z gier Flash Bezpieczne Lądowanie, która bardzo nam się podoba, jest TU-95. To realistyczna symulacja lotu, której opanowanie zajmuje trochę czasu. Gdy już ją opanujesz, z przyjemnością będziesz sprawdzać, czy uda ci się wylądować bezpiecznie w niezbyt sprzyjających warunkach. Jeśli wolisz coś innego, to Puzzle Farter oraz Cluster Lander są innymi dobrymi grami Flash, w których musisz lądować bezpiecznie. Mamy wszystkie typy gier Bezpieczne Lądowanie, począwszy od helikopterów aż po samoloty prawdzie lub wymyślone. Zarówno nowi jak i wieloletni gracze z pewnością polubią niektóre z gier w tej kategorii. Startowanie jest łatwe. To lądowanie jest trudną częścią.
HashHash
48%