Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Lemmings
8.1 / 10 - 2090

Gry Lemmings

Lemingi to świetna gra łamigłówka, w której na każdym poziomie należy doprowadzić lemingi do wyjścia. Każdemu lemingowi możesz przydzielić szczególne umiejętności, po to, żeby pomóc im ratować życie. Poziomy są coraz trudniejsze, więc upewnij się, że jesteś gotów! Powodzenia w rządzeniu tymi biednymi stworzeniami!

Nasz zbiór gier Flash Lemmings sprawi, że z ekscytacją będziesz odkrywać wszystkie możliwości tej darmowej klasycznej gry on-line. Koncepcja tego typu gier wideo jest prosta. Wszystkie postacie muszą współpracować ze sobą, by przejść poziom. Podczas gdy pierwsze poziomy są proste, gra staje się stopniowo coraz trudniejsza. Za rogiem zawsze czeka na ciebie kolejne wyzwanie.
W grze strategicznej Wooglings musisz bezpiecznie przeprowadzić stworzenia leśne przez planszę. Pierwsze poziomy są stosunkowo łatwe do przejścia, ale z czasem poziom trudności wzrasta. Niewielu graczom udaje się dojść do końca gry, dlatego możesz uważać się za zawodowca, jeśli ją ukończysz. Dwie inne świetne gry Flash Lemmings to Snail Bob oraz All We Need Is Brain. Niezależnie od tego, którą wybierzesz, przekonasz się, że zebraliśmy niektóre z najzabawniejszych gier Lemmings dostępnych bezpłatnie on-line. Zarówno doświadczeni gracze jak i ci, którzy mają po raz pierwszy styczność z grami tego typu, nie będą w stanie powstrzymać się od przejścia kolejnego poziomu.