Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Zelda
7.7 / 10 - 6641

Gry Zelda

Zelda to legendarna seria gier wideo stworzonych przez Shigeru Miyamoto i Takashi Tezuka dla Nintendo w 1986 r. W tej grze występujesz jako poszukiwacz przygód, Link, który często musi ratować księżniczkę Zeldę przed czarnym charakterem, Ganonem. Gra toczy się w krainie Hyrule. Zebraliśmy tutaj wszystkie darmowe wersje Zeldy we flashu, abyś mógł się dobrze bawić!

Nasze gry typu Zelda zapewnią rozrywkę graczom spragnionym przygód na wiele godzin oferując wiele zadań, możliwość wchodzenia na wyższy poziom, oraz wspaniałą broń, zbroję i inne magiczne przedmioty. Gry fabularne RPG oraz seria gier przygodowych zadowoli nawet najbardziej wyrafinowanego gracza. Ich zaletą jest możliwość grania ich za darmo online. Jeśli szukasz klasyki typu Zelda, to sprawdź Zelda Abentuer jeśli masz czas i chciałbyś poznać jej fabułę. Ma ona dość dobrą grafikę ale jak wiesz najważniejsza jest w niej fabuła i zagadki oprócz walk które musisz rozegrać.

Inną wspaniałą grą jest Zelda Legend. Na pewno jest ci znana choć niektóre jej aspekty mogą cię zaskoczyć.Jeśli jesteś fanem Link, powinieneś zagrać w nią by zobaczyć czy potrafisz dojść do jej końca. Inną świetną grą przygodową jest Zelda the Seeds of Darkness. Tak jak w grze Link, będziesz w niej toczył walki z wieloma istotami, zbierał zbroję i broń oraz rozwiązywał zagadki tak by cało dojść do jej końca.