Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Bomberman Online
8.9 / 10 - 6435

Bomberman Online

Oryginalna gra Bomberman została wydana w 1983 r. Od tego czasu powstało wiele adaptacji tego klasyka. Znajdziesz tu u nas olbrzymią kolekcję gier Bomberman. Każda charakteryzuje się innym stylem i rodzajem rozgrywki, więc nie pomiń żadnej z nich!

Pamiętasz Bombermana? Jeśli nie, to przyszykuj się na świetną zabawę. Nasze gry Flash typu Bomberman oferują dobrą zabawę i wiele ambitnych poziomów do przebycia. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, dają szansę graczowi do zapoznania się z grą. Możesz być jednak pewien, że nie trwa to wiecznie, poziomy robią się coraz trudniejsze im dalej w grze.
Bomb It 4 jest jedną z najpopularniejszych gier. Możesz wybrać jedną z trzech strategii, które zaczną się mieszać abyś zwyciężył na przykład-zabić wszystkich wrogów, zebrać wszystkie monety lub inne przedmioty. Bez względu na twoje umiejętności, ta gra jest świetną zabawą i wyzwaniem, jednak może zająć ci trochę czasu aby opanować ja do perfekcji. Jeśli gra Bomberman, nie jest w twoim stylu, polecamy Playing With Fire 2 lub Bomberman Pyromasters, które są dosyć podobne, ale maja zupełnie inny styl i własne reguły gry. Gdy znajdziesz już swoją ulubioną, możesz być pewien, że spędzisz wiele godzin próbując przebrnąć przez wszystkie poziomy. Jeśli tylko masz wolną chwilę , zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie możesz grać zupełnie za darmo w najlepsze gry komputerowe online.