Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry w Metamorfozy » Ubieranie Gwiazdy
9.2 / 10 - 301

Ubieranie Gwiazdy

Czasami gwiazdy nie wiedzą co na siebie założyć. Na szczęście mają ciebie do pomocy. Zarówno męskie jak i damskie gwiazdy desperacko potrzebują twojej rady!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być celebrytą? Teraz możesz się dowiedzieć, jak to jest być osobą, która odpowiada za ich garderobę! Od Richarda Hammond’a przez Jeremy’ego Clarkson’a po Pana Fasolę – prezentujemy tu wielu sławnych mężczyzn. Jeśli kiedykolwiek przeszło ci przez myśl, aby pomóc im ubrać się lepiej, teraz masz taką szansę z naszą kolekcją gier Flash, w których możesz przebierać gwiazdy.
W grze występuje także wiele sławnych kobiet, wliczając Victorię Beckham, Rihannę, Selenę Gomez i wiele więcej. Wyobraź sobie, jak pomagasz tym gwiazdom wybrać najlepsze stroje. Ta gra spodoba się przede wszystkim młodszym dzieciom, ale także starsi mogą dać się ponieść, starając się lepiej ubrać znanych celebrytów. Jedną z ulubionych gier Flash Ubieranie Gwiazdy jest Richard Hammond Dress Up. W tej grze musisz pomóc Richard’owi Hammond’owi wybrać najlepszy strój i akcesoria. Możesz również wybrać miejsce, do którego uda się, gdy już go wyszykujesz. To gry dla każdego fana celebrytów, Hollywoodu czy mody. Dobra wiadomość jest taka, że możesz w nie grać za darmo.