Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry w Metamorfozy » Ubieranie Par
8.3 / 10 - 2985

Ubieranie Par

Jaki ma sens świetnie wyglądać jeśli twój partner nie wygląda tak stylowo jak ty? W naszych grach poćwiczysz umiejętności doboru stroju. Nie tylko dla ciebie, ale również dla twojego partnera.

Fajnie ubiera się jedną osobę ale nasze gry w wersji Flash w których ubierasz pary są jeszcze lepsze! Zamiast przygotowania stroju dla jednej osoby, musisz wymyślić strój i dodatki dla par! Dzieciaki kochają ten typ gier a te z tej kategorii są jeszcze lepsze gdyż występuje w nich dwóch bohaterów zamiast jednego. W Randka Walentynkowa masz tylko piętnaście minut aby przygotować się na randkę w Walentynki. Dla fanów gier w przebieranie się będzie to hit. Dzięki wielu dostępnym opcjom na pewno wybierzesz idealny strój na randkę.
W Przebieranie Chłopak Dziewczyan musisz przygotować dzieci do szkoły. Gra jest prosta, łatwa do opanowania i zabawna. Jest też w niej wiele dostępnych opcji, jak na przykład dodatki do ubrania. W Przebieranie Słodkiej Pary możesz dobrać sobie fryzurę, ubrania i inne dodatki. Wszystko zależy od tego jak daleko sięga twoja wyobraźnia. Nawet po spędzeniu wielu godzin z tą grą wciąż będą w niej opcje których jeszcze nie wykorzystałeś.