Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry w Metamorfozy » Malowanie Gwiazdy
8.9 / 10 - 1979

Malowanie Gwiazdy

Sława gwiazdy zależy od jej wyglądu. Justin Bieber nie byłby tak popularny, gdyby miał olbrzymi pryszcz na nosie, a czy możesz wyobrazić sobie Lady Gagę występującą na scenie bez makijażu? Teraz masz za zadanie tak upiększyć ulubioną gwiazdę, żeby zapewnić jej sukces!

Jeśli marzysz o życiu celebryty, spodoba ci się nasza kolekcja gier Flash Malowanie Gwiazdy. Są proste, lecz gwarantują dużą dozę rozrywki, zwłaszcza, jeśli jesteś superfanem jednej ze sławnych osób. Nie martw się, prezentujemy męskie i żeńskie gwiazdy, więc masz okazję wybrać swojego idola. W niektórych grach można napotkać pary celebrytów, możesz wtedy zmienić wygląd każdego z partnerów!
Jednym z popularniejszych tytułów jest Lady Gaga Makeover Game. Jeśli jesteś fanem jej muzyki, lecz nie jej wyczucia stylu, możesz do woli zmieniać jej fryzurę, makijaż i o wiele więcej. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu stylistą gwiazd, ta urocza gra Flash jest dla ciebie. Dwa pozostałe tytuły chętnie wybierane przez graczy to Taylor Swift i Selena. Niektóre gry prezentują więcej niż jedną gwiazdę. Jeśli kiedykolwiek chciałeś zostać stylistą znanego celebryty, teraz masz szansę. Nasze darmowe gry Flash Malowanie Gwiazdy pozwalają ci przejąć kontrolę i zdecydować o wyglądzie sław. Większość z tych tytułów to proste gry i choć nie wygrywasz zdobywając punkty, nadal będziesz się świetnie bawić.