Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry w Metamorfozy » Ubieranie Chłopca
8.3 / 10 - 1324

Ubieranie Chłopca

Posiadamy również świetne gry w strój dla chłopców! Jaki jest ulubiony styl chłopca? Czy założy on modny garnitur, dres czy luźne spodnie? Możesz dokonać takiego wyboru w naszych grach w ubieranie chłopca! Mamy różne style ubioru, od strojów rockowych, po emo i modny ubiór. Jeśli lubisz gry w ubieranie chłopca, z pewnością dobierzesz odpowiedni strój dla tych facetów!

Dziewczyny mają swoje gry w przebieranki, a chłopcy? Dla nich też mamy zestaw najlepszych gier tego typu. Dlaczego tylko dziewczyny mają się bawić w dobór strojów i dodatków? Gry z tej sekcji są urocze i zabawne. W Przebieranie Przystojnego Chłopaka musisz pomóc chłopcu w dobraniu stroju na jednodniową wycieczkę. Jest w niej wiele wspaniałych strojów i dodatków do wyboru. Jeśli kochasz gry z wersji Flash w przebieranki, ta stanie się twoją ulubioną.
Grą w przebieranie się w naprawdę fajne stroje jest Przebieranie Gościa. Zajmiesz w niej swój czas wybierając różne postacie z których każda musi dobrać swój strój i dodatki. Dziewczyny będą uwielbiać Chłopak Marzeń. Możesz w niej wybrać cechy swojego idealnego chłopca! Dla fanów gier w przebieranki będzie to ulubiona gra gdyż posiada ona wiele różnych opcji. Jeśli lubisz grać w modę to pokochasz wszystkie możliwości jakie daje ci ta gra.